See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaistinių preparatų užsakymai per CPO LT elektroninį katalog (2-as pirkimas) (21139)
Apraksts: 2.1. Pirkimo objektas yra Lietuvos Respublikos vaistinių preparatų ar Bendrijos vaistinių preparatų registruose įregistruoti arba Lygiagrečiai importuojamų vaistinių preparatų sąraše įrašyti vaistiniai preparatai (toliau – Prekės). Kituose registruose įregistruotas ar neįregistruotas vaistinis preparatas nėra laikomas šio pirkimo objektu. Dėl šių Prekių tiekimo su tiekėjais, kurių pasiūlymai bus pripažinti laimėjusiais, bus sudaromos preliminariosios sutartys pagal pirkimo dokumentų C dalyje pateiktas preliminariosios sutarties projekto nuostatas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. 1016, Loperamidas
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. 1023, Lorazepamas
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. 1022, Lorazepamas
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. 1040, Magnio sulfatas heptahidratas
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. 1047, Manitolis
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6. 1069, Melperonas
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7. 1070, Melperonas
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8. 1086, Metadono hidrochloridas
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9. 1087, Metamizolo natrio druska
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10. 1106, Metoklopramido hidrochloridas
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11. 1109, Metoprololio tartratas
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12. 1114, Metoprololio tartratas
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13. 1113, Metoprololio tartratas (arba metoprololio sukcinatas)
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14. 1128, Metronidazolas
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15. 1126, Metronidazolas
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16. 1131, Midazolamas
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17. 1166, Moksonidinas
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18. 1176, Morfino hidrochloridas
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19. 1184, Nadroparino kalcio druska
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20. 1187, Nadroparino kalcio druska
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21. 1196, Natrio chloridas
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22. 1202, Natrio chloridas
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23. 1203, Natrio chloridas
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24. 2406, Natrio chloridas
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25. 1205, Natrio chloridas
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26. 1201, Natrio chloridas
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27. 1204, Natrio chloridas
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 28. 2744, Natrio fenilbutiratas
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 29. 1215, Natrio glicerofosfatas
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 30. 1225, Natrio nitroprusidas
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 31. 1239, Natrio valproatas
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 32. 1217, Natrio-vandenilio karbonatas
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 33. 1245, Nebivololis
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 34. 2743, Neostigmino metilsulfatas
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 35. 2531, Nivolumabas
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 36. 2651, Norepinefrinas
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 37. 2485, Nusinersenas
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 38. 2279, Obinutuzumabas
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: 39. 1279, Oksacilinas
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: 40. 1309, Omeprazolas
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: 41. 1320, Oseltamiviras
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: 42. 2103, Pantoprazolas
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: 43. 2104, Pantoprazolas
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: 44. 1337, Paracetamolis
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: 45. 1344, Paracetamolis
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: 46. 920, Pegaspargazė
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: 47. 1374, Perindoprilio argininas (arba perindoprilio tozilatas, arba tert-butilamino perindoprilis)
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: 48. 2658, Petidino hidrochloridas
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: 49. 1389, Piperacilinas/Tazobaktamas
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: 50. 1395, Pirazinamidas
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: 51. 2161, Pleriksaforas
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: 52. 1419, Prednizolonas
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: 53. 2780, Propofolis
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: 54. 1433, Propofolis
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: 55. 2844, Protamino sulfatas
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: 56. 2495, Radžio Ra 223 dichloridas
Iekšējais identifikators: 56
Daļa: LOT-0057
Nosaukums: 57. 3043, Ravulizumabas
Iekšējais identifikators: 57
Daļa: LOT-0058
Nosaukums: 58. 3048, Ravulizumabas
Iekšējais identifikators: 58
Daļa: LOT-0059
Nosaukums: 59. 2207, Ringerio acetato malato tirpalas
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Nosaukums: 60. 2209, Ringerio acetato tirpalas
Iekšējais identifikators: 60
Daļa: LOT-0061
Nosaukums: 61. 2216, Ringerio tirpalas
Iekšējais identifikators: 61
Daļa: LOT-0062
Nosaukums: 62. 1516, Rivaroksabanas
Iekšējais identifikators: 62
Daļa: LOT-0063
Nosaukums: 63. 1518, Rokuronio bromidas
Iekšējais identifikators: 63
Daļa: LOT-0064
Nosaukums: 64. 1533, Salbutamolis
Iekšējais identifikators: 64
Daļa: LOT-0065
Nosaukums: 65. 1556, Sevofluranas
Iekšējais identifikators: 65
Daļa: LOT-0066
Nosaukums: 66. 1561, Silimarinas
Iekšējais identifikators: 66
Daļa: LOT-0067
Nosaukums: 67. 1572, Spironolaktonas
Iekšējais identifikators: 67
Daļa: LOT-0068
Nosaukums: 68. 1581, Sugamadekso natrio druska
Iekšējais identifikators: 68
Daļa: LOT-0069
Nosaukums: 69. 1584, Suksametonio chloridas
Iekšējais identifikators: 69
Daļa: LOT-0070
Nosaukums: 70. 1585, Sulfadiazinas
Iekšējais identifikators: 70
Daļa: LOT-0071
Nosaukums: 71. 1588, Sulfametoksazolas/Trimetoprimas
Iekšējais identifikators: 71
Daļa: LOT-0072
Nosaukums: 72. 1589, Sulfametoksazolas/Trimetoprimas
Iekšējais identifikators: 72
Daļa: LOT-0073
Nosaukums: 73. 3009, Tebentafuspas
Iekšējais identifikators: 73
Daļa: LOT-0074
Nosaukums: 74. 3120, Teklistamabas
Iekšējais identifikators: 74
Daļa: LOT-0075
Nosaukums: 75. 1625, Tenekteplazė
Iekšējais identifikators: 75
Daļa: LOT-0076
Nosaukums: 76. 1626, Tenekteplazė
Iekšējais identifikators: 76
Daļa: LOT-0077
Nosaukums: 77. 1651, Tiapridas
Iekšējais identifikators: 77
Daļa: LOT-0078
Nosaukums: 78. 1652, Tiapridas
Iekšējais identifikators: 78
Daļa: LOT-0079
Nosaukums: 79. 2242, Tigeciklinas
Iekšējais identifikators: 79
Daļa: LOT-0080
Nosaukums: 80. 2748, Tiotepa
Iekšējais identifikators: 80
Daļa: LOT-0081
Nosaukums: 81. 2488, Tiotepa
Iekšējais identifikators: 81
Daļa: LOT-0082
Nosaukums: 82. 1690, Torasemidas
Iekšējais identifikators: 82
Daļa: LOT-0083
Nosaukums: 83. 2876, Traneksamo rūgštis
Iekšējais identifikators: 83
Daļa: LOT-0084
Nosaukums: 84. 2335, Trastuzumabas emtansinas
Iekšējais identifikators: 84
Daļa: LOT-0085
Nosaukums: 85. 133, Atropino sulfatas
Iekšējais identifikators: 85
Daļa: LOT-0086
Nosaukums: 86. 1730, Triheksifenidilio hidrochloridas
Iekšējais identifikators: 86
Daļa: LOT-0087
Nosaukums: 87. 1750, Valerijonų (Valerianae officinalis) šaknų tinktūra (1:5)
Iekšējais identifikators: 87
Daļa: LOT-0088
Nosaukums: 88. 2340, Valerijonų (Valerianae officinalis) šaknų tinktūra (1:5)/Gudobelių (Crataegus oxyacantha) vaisių tinktūra (1:10)/Sukatžolių (Leonurus cardiaca) žolės tinktūra (1:5)
Iekšējais identifikators: 88
Daļa: LOT-0089
Nosaukums: 89. 1760, Vandenilio peroksidas
Iekšējais identifikators: 89
Daļa: LOT-0090
Nosaukums: 90. 1764, Vankomicinas
Iekšējais identifikators: 90
Daļa: LOT-0091
Nosaukums: 91. 2435, Vedolizumabas
Iekšējais identifikators: 91
Daļa: LOT-0092
Nosaukums: 92. 1799, Vinpocetinas
Iekšējais identifikators: 92
Daļa: LOT-0093
Nosaukums: 93. 38, Žmogaus albuminas
Iekšējais identifikators: 93
Daļa: LOT-0094
Nosaukums: 94. 2896, Žmogaus C1-esterazės inhibitorius
Iekšējais identifikators: 94
Daļa: LOT-0095
Nosaukums: 95. 2749, Žmogaus fibrinogenas
Iekšējais identifikators: 95
Daļa: LOT-0096
Nosaukums: 96. 2938, Žmogaus hepatito B imunoglobulinas
Iekšējais identifikators: 96
Daļa: LOT-0097
Nosaukums: 97. 737, Žmogaus insulinas, trumpo veikimo
Iekšējais identifikators: 97
Daļa: LOT-0098
Nosaukums: 98. 3029, Žmogaus normalusis imunoglobulinas
Iekšējais identifikators: 98
Daļa: LOT-0099
Nosaukums: 99. 1816, Žmogaus protrombino kompleksas
Iekšējais identifikators: 99
Daļa: LOT-0100
Nosaukums: 100. 2546, Žmogaus VIIa (rDNR) koaguliacijos faktorius
Iekšējais identifikators: 100