Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48461000 Analītiskās vai zinātniskās programmatūras pakotne
Izpildes vieta
Pasta adrese: Šermukšnių g. 3
Pilsēta: Vilnius
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Vilniaus apskritis (LT011)
Vispārīga informācija