See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde Viļānu apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde Viļānu apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Iekšējais identifikators: RNPIVAP2025/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Svaiga gaļa
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Putnu gaļa
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Gaļas produkti
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Konservēti dārzeņi
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Graudaugu produkti
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Dabīgās sulas, dzērieni
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Nektāri
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Dažādi pārtikas produkti
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Saldēti produkti
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Saldētas ogas un dārzeņi