56837-2026 - Rezultāts
Latvija – Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti – Audio-vizuālo sistēmu piegāde, uzstādīšana un garantijas apkalpošana RTU vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Audio-vizuālo sistēmu piegāde, uzstādīšana un garantijas apkalpošana RTU vajadzībām
Apraksts: Audio-vizuālo sistēmu piegāde, uzstādīšana un garantijas apkalpošana RTU vajadzībām
Iekšējais identifikators: RTU2023/35
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32000000 Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Iepirkums