568559-2024 - Konkurss
Lietuva – Autobusi un tūristu autobusi – Mokyklinių autobusų įsigijimas projekte „Ikimokyklinio ugdymo paslaugų prieinamumo didinimas Ignalinos rajono savivaldybėje
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mokyklinių autobusų įsigijimas projekte „Ikimokyklinio ugdymo paslaugų prieinamumo didinimas Ignalinos rajono savivaldybėje
Apraksts: Pirkimas skaidomas į 3 dalis. Perkami 3 mokykliniai elektriniai autobusai Ignalinos r. Česlovo Kudabos gimnazijai, Ignalinos Šaltinėlio mokyklai ir Didžiasalio Ryto gimnazijai. Mokykliniai autobusai turi būti pilnai pritaikyti vežti vaikus ir vaikus su specialiaisiais poreikiais, bei vaikus turinčius judėjimo negalią, mokykliniai autobusai privalo turėti specialų vidinį keltuvą (liftą), kuris įkelia vaiką su neįgaliojo vežimėliu.
Iekšējais identifikators: 739195
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121000 Autobusi un tūristu autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mokyklinis autobusas Ignalinos r. Česlovo Kudabos gimnazijai
Apraksts: Mokyklinis autobusas, pilnai pritaikytas vežti vaikus ir vaikus su specialiaisiais poreikiais, bei vaikus turinčius judėjimo negalią, mokyklinis autobusas privalo turėti specialų vidinį keltuvą (liftą), kuris įkelia vaiką su neįgaliojo vežimėliu.
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Mokyklinio autobuso įsigijimas Šaltinėlio mokyklai
Apraksts: Mokyklinis autobusas turi būti pilnai pritaikytas vežti vaikus ir vaikus su specialiaisiais poreikiais, bei vaikus turinčius judėjimo negalią, mokyklinis autobusas privalo turėti specialų vidinį keltuvą (liftą), kuris įkelia vaiką su neįgaliojo vežimėliu.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Mokyklinis autobusas Ignalinos r. Didžiasalio Ryto gimnazijai
Iekšējais identifikators: 3