569839-2024 - Konkurss
Lietuva – Printeri un ploteri – 3D lazerinio skenerio su duomenų apdorojimo programine įranga pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 3D lazerinio skenerio su duomenų apdorojimo programine įranga pirkimas
Apraksts: Perkamas 3D lazerinis skeneris su duomenų apdorojimo programine įranga. Detalus pirkimo objekto aprašymas pateikiamas techninėje specifikacijoje.
Iekšējais identifikators: 739129
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30232100 Printeri un ploteri
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1