570540-2024 - Konkurss
Lietuva – Apvidus transportlīdzekļi – Padidinto pravažumo transporto priemonių (visureigių) pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Padidinto pravažumo transporto priemonių (visureigių) pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti padidinto pravažumo vienatūrius (visureigius) M1 kategorijos automobilius
Iekšējais identifikators: 731422
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34113200 Apvidus transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 6