See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Funkinfrastruktur Strecke 6100 von Hamburg-Rothenburg bis Berlin-Spandau
Apraksts: Bauleistungen inklusive AP zur Erstellung von Funkinfrastruktur, Masten und Glasfaserleitungen
Iekšējais identifikators: 23FEI70377
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Los 7
Apraksts: Büchen - Hamburg Bkm: 239,1 - 283,2 Bauleistungen für Kabel und Kabelführungssysteme inkl. Tiefbau
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 23FEI70377
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Los 7