See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KAUNO LOPŠELIO-DARŽELIO „ŽELMENĖLIS“, ELEKTROTECHNIKOS PAPRASTOJO REMONTO DARBAI“, ATLIEKAMO DINAMINĖS PIRKIMO SISTEMOS PAGRINDU PIRKIMAS
Apraksts: Kauno miesto savivaldybės administracija (toliau – pirkimo vykdytojas) atlieka konkretaus pirkimo „Kauno lopšelio-darželio „Želmenėlis“, elektrotechnikos paprastojo remonto darbai“ (toliau – konkretus pirkimas) procedūras, anksčiau sukurtos dinaminės pirkimų sistemos (toliau – DPS) pagrindu. Skelbimas apie pirkimą, kuriuo sukurta DPS, skelbtas CVP IS 2022-10-23, pirkimo numeris – 630244. Pirkimas vykdomas Kauno lopšelio-darželio „Želmenėlis“ naudai.
Iepriekšējs paziņojums: 589563-2022
Iekšējais identifikators: 718086
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000