57471-2026 - Konkurss
Lietuva – Ķīmiskie reaģenti – Kriminalistinių tyrimų reagentai, medžiagos ir priemonės
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kriminalistinių tyrimų reagentai, medžiagos ir priemonės
Apraksts: Dinaminė pirkimų sistema (DPS). Numatoma įsigyti kriminalistinių tyrimų reagentus, medžiagas ir priemones, kurių preliminarus sąrašas ir techninės specifikacijos pateikiamos Pirkimo sąlygose. Preliminariame prekių sąraše pateiktos prekės ir jų techninės specifikacijos gali kisti, vykdant konkretų pirkimą DPS, konkretus pirkimo objektas ir reikalavimai pirkimo objektui pateikiami konkretaus pirkimo sąlygose.
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 19520000 Plastmasas izstrādājumi, 24310000 Neorganiskās ķīmijas pamatvielas, 24327000 Dažādas organiskās ķīmiskās vielas, 24910000 Līmes, 33100000 Medicīniskās ierīces, 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli, 33192500 Analīžu mēģenes, 33696500 Laboratorijas reaģenti, 33793000 Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām, 38437000 Laboratorijas pipetes un piederumi, 38437110 Pipešu uzgaļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0