57692-2025 - Rezultāts
Lietuva – Inženiertehniskie pakalpojumi – 728884 - REKONSTRAVIMO PROJEKTAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 728884 - REKONSTRAVIMO PROJEKTAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: 728884 - REKONSTRAVIMO PROJEKTAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 1