2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atjaunīgās elektroenerģijas resursu vadības sistēmas ieviešana un uzturēšana uz pieciem gadiem / Renewable electric energy resource management system implementation and five-year support (ID Nr. AS "Latvenergo" 2024/20)
Apraksts: Atjaunīgās elektroenerģijas resursu vadības sistēmas ieviešana un uzturēšana uz pieciem gadiem / Renewable electric energy resource management system implementation and five-year support (ID Nr. AS "Latvenergo" 2024/20)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri
Papildu klasifikācija (cpv): 42900000 Dažāda, vispārēja un speciāla pielietojuma tehnika, 42961200 SCADA vai līdzīga sistēma