58186-2025 - Konkurss
Lietuva – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Automobilių stovėjimo, poilsio aikštelės, esančios Šilutės r. sav., Kintų sen., Ventės k., Marių g. 20 rekonstravimo projektavimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Automobilių stovėjimo, poilsio aikštelės, esančios Šilutės r. sav., Kintų sen., Ventės k., Marių g. 20 rekonstravimo projektavimas
Apraksts: Tiekėjas turės: - parengti automobilių stovėjimo, poilsio aikštelės, esančios Šilutės r. sav., Kintų sen., Ventės k., Marių g. 20 rekonstravimo techninį darbo projektą, pagal specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede pateiktą projektavimo užduotį (Techninę specifikaciją). Preliminarus projektuojamos teritorijos plotas apie 2162 m². - vykdyti projekto vykdymo priežiūrą rangos darbų vykdymo metu, nuo automobilių stovėjimo, poilsio aikštelės, esančios Šilutės r. sav., Kintų sen., Ventės k., Marių g. 20 rekonstravimo darbų pradžios iki statybos užbaigimą patvirtinančio dokumento gavimo dienos.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0