5823-2026 - Rezultāts
Lietuva – Ķīmiskie reaģenti – 198 KATEGORIJA. STANDARTINĖS MEDŽIAGOS-27
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 198 KATEGORIJA. STANDARTINĖS MEDŽIAGOS-27
Apraksts: STANDARTINĖS MEDŽIAGOS-27
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 03116000 Dabiskais kaučuks, latekss un saistītie produkti, 09211000 Smēreļļas un smērvielu līdzekļi, 15994200 Filtru papīrs, 18424300 Vienreizējās lietošanas cimdi, 19520000 Plastmasas izstrādājumi, 24300000 Neorganiskās un organiskās ķīmijas pamatvielas, 24310000 Neorganiskās ķīmijas pamatvielas, 24320000 Organiskās ķīmijas pamatvielas, 24900000 Ķīmiskie produkti ar augstu tīrības pakāpi un dažādi ķīmiskie produkti, 33141114 Medicīniskā marle, 33141115 Medicīniskā vate, 33141310 Šļirces, 33141625 Diagnostikas komplekti, 33192500 Analīžu mēģenes, 33694000 Diagnostiskie reaģenti, 33772000 Vienreizējās lietošanas papīra izstrādājumi, 33793000 Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām, 38410000 Mērīšanas instrumenti, 38412000 Termometri, 38437000 Laboratorijas pipetes un piederumi, 38437100 Pipetes, 38437110 Pipešu uzgaļi, 38740000 Tehnoloģiskā procesa hronometri, 39221110 Māla trauki, 39514100 Dvieļi, 44316400 Dzelzs izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0