See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medicininiai prietaisai ir reikmenys
Apraksts: Mediciniai prietaisai ir reikmenys
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 38412000 Termometri, 33123100 Spiediena mērītājs, 33157400 Medicīniskās elpošanas palīgierīces, 33124100 Diagnostikas ierīces, 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Nešiojamas, automatinis kraujospūdžio matuoklis su adapteriu
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Medžiaginė timpa su plastikiniu fiksatoriumi
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Podoskopas su programine įranga
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Rotacinis terminis siūlėtuvas (užlydymo aparatas)Rotacinis terminis
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Padėkliukas infuziniam stovui
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Atsiurbimo indas
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Metalinis laikiklis švirkštams
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus "Datex Ohmeda"
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus "Dash 3000"
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus "Mindray"
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus "Mohero S90"
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Saturacijos jutiklis suaugusiems
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: EGG laidas su 3 derivacijų davikliais
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Adatkotis
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Anatominis pincetas
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Gelbėjimo transportavimo (spinalinė) lenta
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Vienos dalies manžetės (vaikams)
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Vienos dalies manžetės (suaugusiems)
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Indas krūtinės ląstos drenažui
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Skaitmeninis termometras su patikra
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Inhaliatorius medicininis kompresorius
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 24.1. Padėklas vaistų dispenceriams su vaistų dalinimo indeliais
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus Datex Ohmeda
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus Vismo PVM-2701 NIHON KOHDEN
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus B 40
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus Dash 3000
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Manžetė prie monitoriaus Dräger.
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Chirurginis šaukštelis
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Rankų, kojų treniruoklis
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Masažo žiedas dygliuotas
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Sensorinių priemonių rinkinys, skatinantis lytėjimo jausmą
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Ergoterapinė masė
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Thera band mankštos kamuoliukai
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Thera band pirštų ir rankų treniruoklis
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Riešo dilbio treniruoklis Manus
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Vibracinis kūno masažo aparatas
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Daugkartinio naudojimo silikoniniai dirželiai
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Šepetėliai laparaskopinių ir endoskopinių instrumentų ertmių plovimui
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Monopoliarinis laidas su elektrodų laikiklio rankena prie elektrochirurginio generatoriaus "ERBE ICC 50"
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Bipoliarinis laidas prie elektrochirurginio generatoriaus AERON-1250
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Nelimpantis pincetas
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Elektrochirurginis adatos formos elektrodas
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Vielos kirpimo replės
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Kanuliuota T formos rankena Nency vielų įvedimui su greitojo veikimo griebtuvu
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Traumatologinis trokaras
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Replės vielų ištraukimui
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: Cirkliažinė viela
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: Laparoskopinių instrumentų papildymas
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: Astmos tarpinė su vožtuvu
Iekšējais identifikators: 50