See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: DPS Krovininiai konteineriai 7 kvietimas
Apraksts: DPS Krovininiai konteineriai. 7 kvietimas. 5 pirkimo dalys. Perkami: Krovininiai konteineriai (standartiniai krovininiai konteineriai (20 pėdų), standartiniai krovininiai konteineriai (10 pėdų), standartiniai krovininiai konteriai (pavojingiems kroviniams (20 pėdų)), konteineriai šaldytuvai su generatoriumi, konteineriai šaldytuvai - šaldikliai)
Iepriekšējs paziņojums: 286645-2021
Iekšējais identifikators: 716346
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44610000 Cisternas, rezervuāri, tvertnes un augstspiediena tvertnes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Standartinis krovininis konteineris (20 pėdų)
Apraksts: Standartiniai krovininiai konteineriai (20 pėdų), kiekis - 114 vnt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Standartinis krovininis konteineris (10 pėdų)
Apraksts: Standartiniai krovininiai konteineriai (10 pėdų), kiekis - 2 vnt.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Standartinis konteineris (pavojingiems kroviniams, 20 pėdų)
Apraksts: Standartiniai krovininiai konteriai (pavojingiems kroviniams (20 pėdų)), kiekis - 3 vnt.
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Konteineris šaldytuvas (su generatoriumi)
Apraksts: Konteineriai šaldytuvai su generatoriumi, kiekis - 3 vnt.
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Konteineris šaldytuvas-šaldiklis
Apraksts: Konteineriai šaldytuvai - šaldikliai, kiekis - 4 vnt.
Iekšējais identifikators: 5