589726-2026 - Konkurss
Lietuva – Izpletņi – Parašiutinė sistema (pagal VPAGSSĮ)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Parašiutinė sistema (pagal VPAGSSĮ)
Apraksts: Perkama parašiutinė sistema.
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39523000 Izpletņi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Sistema parašiutui
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: 0
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Parašiutinė sistema
Iekšējais identifikators: 2