589733-2024 - Plānošana
Latvija – Mācību programmas izstrādes pakalpojumi – Mācību programmas par vienlīdzīgu iespēju un nediskriminācijas jautājumiem satura izstrāde, pilnveidošana un digitālas rokasgrāmatas nozaru politikas veidotājiem izstrāde
Iepriekšējs informatīvs paziņojums vai periodisks informatīvs paziņojums, ko izmanto tikai informācijai
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mācību programmas par vienlīdzīgu iespēju un nediskriminācijas jautājumiem satura izstrāde, pilnveidošana un digitālas rokasgrāmatas nozaru politikas veidotājiem izstrāde
Apraksts: 5. Iepirkuma priekšmets ir e-mācību programmas un digitālās rokasgrāmatas izstrāde par vienlīdzīgu iespēju un nediskriminācijas jautājumiem valsts un pašvaldību iestāžu, to kapitālsabiedrību darbiniekiem.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80521000 Mācību programmas izstrādes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 80400000 Pieaugušo izglītības un citi izglītības pakalpojumi, 73220000 Izstrādes konsultāciju pakalpojumi, 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi