See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lengvojo automobilio M1 klasės (elektromobilio) pirkimas
Apraksts: UAB "Ukmergės vandenys" perka lengvąjį M1 klasės elektromobilį
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144900 Elektriskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0