2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Draudimo paslaugos (mobilios įrangos draudimas)
Apraksts: Draudimo paslaugos (mobilios įrangos draudimas)
Iepriekšējs paziņojums: 202159-2024
Iekšējais identifikators: 734406
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1