See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Reagentai ir kitos priemonės, skirtos laboratoriniams tyrimams atlikti
Apraksts: Reagentai ir kitos priemonės, skirtos laboratoriniams tyrimams atlikti. Pirkimo objektas skaidomas į 2 atskiras dalis.
Iekšējais identifikators: 731802
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Reagentai ir papildomos priemonės krešėjimo tyrimų atlikimui koaguliometru
Apraksts: Reagentai ir papildomos priemonės krešėjimo tyrimų atlikimui koaguliometru. Preliminarūs prekių kiekiai nurodyti konkurso sąlygų aprašo 2 priede, jie sutarties vykdymo metu, pagal Perkančiosios organizacijos poreikį, gali būti mažinami arba didinami – minimaliai prekių bus perkama už 18 900,00 Eur su PVM (arba 18 000,00 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar prekės neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM), maksimaliai – už ne daugiau kaip 29 400,00 Eur su PVM (arba 28 000,00 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar prekės neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM).
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Reagentai ir priemonės glikozilintam hemoglobino tyrimui reflektometru
Apraksts: Reagentai ir priemonės glikozilintam hemoglobino tyrimui reflektometru. Preliminarūs prekių kiekiai nurodyti konkurso sąlygų aprašo 2 priede, jie sutarties vykdymo metu, pagal Perkančiosios organizacijos poreikį, gali būti mažinami arba didinami – minimaliai prekių bus perkama už 2 625,00 Eur su PVM (arba 2 500,00 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar prekės neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM), maksimaliai – už ne daugiau kaip 4 200,00 Eur su PVM (arba 4 000,00 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar prekės neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM).