604899-2025 - Rezultāts
Latvija – Ar celtniecību saistītie pakalpojumi – “DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMO MĀJU BRĪVĪBAS IELĀ 5, BRĪVĪBAS IELĀ 7 UN SKOLAS IELĀ 36, MALTĀ BŪVNIECĪBA”.
Paziņojums par metu konkursa rezultātiem
Pakalpojumi - Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: “DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMO MĀJU BRĪVĪBAS IELĀ 5, BRĪVĪBAS IELĀ 7 UN SKOLAS IELĀ 36, MALTĀ BŪVNIECĪBA”.
Apraksts: “DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMO MĀJU BRĪVĪBAS IELĀ 5, BRĪVĪBAS IELĀ 7 UN SKOLAS IELĀ 36, MALTĀ BŪVNIECĪBA”.
Iekšējais identifikators: RNK01/2025
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71500000 Ar celtniecību saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: RNK 01/2025