2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lyduvėnų I piliakalnio (vad. Danutės piliakalniu) pritaikymas lankymui
Apraksts: Pirkimo objektas apibūdintas ir reikalavimai vykdomiems darbams nustatyti parengtame supaprastintame projekte Nr. RJ-18-01-SP „Tvarkomųjų statybos darbų (pritaikymo) supaprastintas projektas“ ir Darbų kiekių žiniaraštyje.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0