60651-2024 - Rezultāts
Latvija – Ūdens apgādes un saistītie pakalpojumi – Ūdens apgādes, kanalizācijas un lietus notekūdeņu novadīšanas pakalpojumi
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsŪdens apgādes, kanalizācijas un lietus notekūdeņu novadīšanas pakalpojumi
AprakstsŪdens apgādes, kanalizācijas un lietus notekūdeņu novadīšanas pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsRTU-2023/102
Procedūras veidsSarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 65100000 Ūdens apgādes un saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90400000 Notekūdeņu pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000