609642-2024 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras ieviešanas pakalpojumi – Krašto apsaugos sistemos resursų valdymo informacinės sistemos (eRVIS) modernizavimo diegimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Krašto apsaugos sistemos resursų valdymo informacinės sistemos (eRVIS) modernizavimo diegimo paslaugos
Apraksts: Perkamos eRVIS modernizavimo diegimo paslaugos. Plačiau apie perkamas paslaugas Pirkimo dokumentų priede "Techninė specifikacija".
Iekšējais identifikators: 737598
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Nurodyta Pirkimo dokumentuose.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Krašto apsaugos resursų valdymo informacinės sistemos (eRVIS) modernizavimo diegimo paslaugos
Daudzums: 23 000 darba stundas