6107-2026 - Rezultāts
Lietuva – Klientu apkalpošanas pakalpojumi – 5622481_Antžeminio aptarnavimo paslaugos VIP terminale (Litcargus)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 5622481_Antžeminio aptarnavimo paslaugos VIP terminale (Litcargus)
Apraksts: Perkamos antžeminio aptarnavimo paslaugos VIP terminale
Iekšējais identifikators: 5622481
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79342320 Klientu apkalpošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Antžeminio aptarnavimo paslaugos VIP terminale (Litcargus)
Iekšējais identifikators: 1