613556-2024 - Konkurss
Lietuva – Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi – NACIONALINIO STATYBOS INFORMACIJOS KLASIFIKATORIAUS SKAITMENINIO KATALOGO SUKŪRIMO PASLAUGOS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: NACIONALINIO STATYBOS INFORMACIJOS KLASIFIKATORIAUS SKAITMENINIO KATALOGO SUKŪRIMO PASLAUGOS
Apraksts: Perkamos Nacionalinio statybos informacijos klasifikatoriaus skaitmeninio katalogo sukūrimo bei susijusios paslaugos
Iekšējais identifikators: 738953
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212000 Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1