See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaizdo kolonoskopas (CPO) atviras konkursas (Tarptautinis pirkimas)
Apraksts: Perkamas vaizdo kolonoskopas, 1 vnt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33168100 Endoskopi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0