625433-2025 - Konkurss
Latvija – Interneta pakalpojumi – Korporatīvā datu un balss pārraides tīkla izveidošana, uzturēšana un līdzīgu pakalpojumu nodrošināšana
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Korporatīvā datu un balss pārraides tīkla izveidošana, uzturēšana un līdzīgu pakalpojumu nodrošināšana
Apraksts: Korporatīvā datu un balss pārraides tīkla izveidošana, uzturēšana un līdzīgu pakalpojumu nodrošināšana
Iekšējais identifikators: TM2025/27
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72400000 Interneta pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 64210000 Telefona un datu pārraides pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Korporatīvā datu pārraides tīkla izveidošana, uzturēšana, papildus pakalpojumi un izmaiņu realizācija
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Korporatīvā balss tīkla izveidošana, uzturēšana un izmaiņu realizācija