628440-2024 - Konkurss
Lietuva – Ultraskaņas aparāts – ULTRAGARSINĖ DIAGNOSTINĖ ĮRANGA (PREMIUM KLASĖS)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ULTRAGARSINĖ DIAGNOSTINĖ ĮRANGA (PREMIUM KLASĖS)
Apraksts: CPO LT pirkimą atlieka kitai perkančiajai organizacijai (perkančiajam subjektui): perkančioji organizacija VŠĮ Ukmergės ligoninė. Perkančioji organizacija numato įsigyti ultragarsinę diagnostinę įrangą (premium klasės).
Iekšējais identifikators: 742881
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Atviras (tarptautinis) konkursas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1