See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Akcizų informacinės sistemos (AIS) pritaikymo EMCS 4.2 fazei ir kitų modernizavimo paslaugos viešasis pirkimas
Apraksts: Perkamos Akcizų informacinės sistemos (AIS) pritaikymo EMCS 4.2 fazei ir kitos modernizavimo paslaugos.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72211000 Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0