2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sportinė įranga (sunkioji atletika) Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centrui
Apraksts: Sportinė įranga (sunkioji atletika) Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centrui. Bendras prekių vnt. ir /arba komplektų skaičius – 119.
Iekšējais identifikators: 9572746
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 37415000 Atlētiskās vingrošanas inventārs
5. Daļa
Daļa: LOT-0001