See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: MUITINIO TIKRINIMO MOKYMO MODULIŲ SUKŪRIMO IR ĮDIEGIMO PASLAUGŲ VIEŠASIS PIRKIMAS
Apraksts: 4 (keturių) virtualios realybės muitinio tikrinimo mokymo modulių sukūrimo ir įdiegimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 724603
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000