632577-2024 - Rezultāts
Lietuva – Betons – Gamtinio akmens grindinio plokštės, gelsvos spalvos (100x200x50 mm), Nr. 2132
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Gamtinio akmens grindinio plokštės, gelsvos spalvos (100x200x50 mm), Nr. 2132
Apraksts: Gamtinio akmens grindinio plokštės, gelsvos spalvos (100x200x50 mm)
Iekšējais identifikators: 738725
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44114000 Betons
5. Daļa
Daļa: LOT-0000