See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 2 KVIETIMAS. PAŠTO SIUNTŲ SURINKIMO, RŪŠIAVIMO, VEŽIMO IR PRISTATYMO LIETUVOS RESPUBLIKOJE IR UŽSIENYJE PASLAUGOS
Apraksts: Pirkimas skaidomas į 2 pirkimo dalis: 1. Laiškų siuntimas Lietuvoje ir užsienyje; 2. Siuntų siuntimas Lietuvoje ir užsienyje
Iepriekšējs paziņojums: 398709-2023
Iepriekšējs paziņojums: 625764-2024
Iekšējais identifikators: 736285
Procedūras veids: Slēgta
Procedūras galvenās iezīmes: Konkretaus pirkimo "2 KVIETIMAS. PAŠTO SIUNTŲ SURINKIMO, RŪŠIAVIMO, VEŽIMO IR PRISTATYMO LIETUVOS RESPUBLIKOJE IR UŽSIENYJE, PASLAUGOS" procedūra atlikta anksčiau sukurtos Dinaminės pirkimų sistemos pagrindu: (Pašto siuntų surinkimo, rūšiavimo, vežimo ir pristatymo Lietuvos Respublikoje ir užsienyje, paslaugų, pirkimo CVP IS Nr. 675616
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64100000 Pasta un kurjeru pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I piekimo dalis Laiškų siuntimas Lietuvoje ir užsienyje (1)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pikimo dalis Siuntų siuntimas Lietuvoje ir užsienyje (1)
Iekšējais identifikators: 2