2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Gelžbetoniai stiebai / Ferroconcrete Poles
Apraksts: Daugiau informacijos apie Pirkimo objektą pateikta Pirkimo dokumentuose.
Iekšējais identifikators: 737442
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 44212250 Torņi (masti)
Papildu klasifikācija (cpv): 45223500 Dzelzsbetona konstrukcijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1 500
Iespējas:
Opciju apraksts: -