See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Specialiosios paskirties automobilių pirkimas finansinio lizingo būdu
Apraksts: Perkančioji organizacija finansinio lizingo būdu numato įsigyti du specialiosios paskirties automobilius - galinio vertimo šiukšliavežę ir savivartę su hidromanipuliatoriumi ir įranga druskos ir smėlio mišinio barstymui ir sniego valymui
Iekšējais identifikators: 695333
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144000 Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Specialiojo automobilio (galinio vertimo šiukšliavežės) pirkimas finansinio lizingo būdu
Apraksts: Specialiojo automobilio (galinio vertimo šiukšliavežės) pirkimas finansinio lizingo būdu
Daudzums: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Specialiojo automobilio (barstytuvo) pirkimas finansinio lizingo būdu
Apraksts: Specialiojo automobilio (barstytuvo) pirkimas finansinio lizingo būdu