2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Transportavimo geležinkelio paslauga (skelbiama apklausa)
Apraksts: Transportavimo geležinkelio paslauga(skelbiama apklausa)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60200000 Dzelzceļa transporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0