646506-2024 - Rezultāts
Lietuva – Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi – DBSIS TAIKOMOSIOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS PLĖTROS IR PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ PIRKIMAS NR. PPR-600
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: DBSIS TAIKOMOSIOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS PLĖTROS IR PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ PIRKIMAS NR. PPR-600
Apraksts: Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos taikomosios programinės įrangos plėtros ir priežiūros paslaugos, kurių detalus aprašymas pateiktas techninėje specifikacijoje (3 IA PD TS)
Iekšējais identifikators: 731135
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000