2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖS DARBUOTOJŲ TARNYBINIŲ KELIONIŲ APTARNAVIMO PASLAUGOS
Apraksts: Lietuvos Respublikos muitinės darbuotojų tarnybinių kelionių (komandiruočių) į užsienį ir Lietuvoje aptarnavimo paslaugų, kurios apima: 1. bilietų visomis transporto rūšimis įsigijimą, 2. viešbučio ar kitos apgyvendinimo vietos rezervavimą ir apgyvendinimo organizavimą, 3. vizų įforminimą, 4. įlaipinimo kortelių įforminimą ir išdavimą, 5. kelionės draudimo organizavimą (nuo nelaimingų atsitikimų ir medicininių išlaidų); 6. kitų kelionei būtinų dokumentų įforminimą, išdavimą ir pristatymo organizavimą.
Iekšējais identifikators: 743714
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1