See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Aizturēto personu ēdināšana Daugavpilī (4 gadi)
Apraksts: Aizturēto personu ēdināšana Daugavpilī (4 gadi)
Iekšējais identifikators: VRS2024/10-03-GP-PMIF
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: VRS 2024/10-03-GP-PMIF