6558-2025 - Konkurss
Lietuva – Autobusi un tūristu autobusi – Autobuso pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Autobuso pirkimas
Apraksts: Autobuso pirkimas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121000 Autobusi un tūristu autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0