655883-2024 - Konkurss
Lietuva – Elektriskie autobusi – Elektrinių autobusų su liftu (keltuvu) įsigijimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektrinių autobusų su liftu (keltuvu) įsigijimas
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti tris elektrinius 22+1 (vairuotojo) sėdimų vietų autobusus su liftu (keltuvu), pritaikomus ne mažiau 2 neįgaliųjų asmenų standartiniuose (įskaitant elektrinius) vežimėliuose pavežėjimui (išmontuojant reikiamą sėdynių kiekį ant greito nuėmimo kojų). Pervežant maksimalų asmenų su neįgaliaisiais vežimėliais kiekį, autobuse turi važiuoti ne mažiau kaip 15 keleivių stacionariose sėdynėse (neįskaitant vairuotojo).
Iekšējais identifikators: 736312
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Atviras konkursas (tarptautinis).
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144910 Elektriskie autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Elektrinio autobuso (1 vnt.) su liftu (keltuvu) įsigijimas (1)
Apraksts: Numatoma įsigyti vieną elektrinį 22+1 (vairuotojo) sėdimų vietų autobusą su liftu (keltuvu), pritaikomą ne mažiau 2 neįgaliųjų asmenų standartiniuose (įskaitant elektrinius) vežimėliuose pavežėjimui (išmontuojant reikiamą sėdynių kiekį ant greito nuėmimo kojų). Pervežant maksimalų asmenų su neįgaliaisiais vežimėliais kiekį, autobuse turi važiuoti ne mažiau kaip 15 keleivių stacionariose sėdynėse (neįskaitant vairuotojo).
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Nenumatyta.
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Opciju apraksts: Netaikoma.
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3