656366-2025 - Rezultāts
Latvija – Reklāmas pakalpojumi – Par informatīvas un izglītojošas informācijas izvietojuma medijos plānošanu un izvietošanu
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par informatīvas un izglītojošas informācijas izvietojuma medijos plānošanu un izvietošanu
Apraksts: Par informatīvas un izglītojošas informācijas izvietojuma medijos plānošanu un izvietošanu
Iekšējais identifikators: LB2025/1
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79341000 Reklāmas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000