Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Vilniaus apskritis (LT011)
Vispārīga informācija
Juridiskais pamats: