See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Biržuvėnų dvaro sodybos tvarto (u. k. KVR 25425), Telšių rajono sav., Luokės sen., Biržuvėnų k., Dvaro g. 3, tyrimai, tvarkybos (remonto, restauravimo ir avarijos grėsmės pašalinimo – apsaugos te
Apraksts: Biržuvėnų dvaro sodybos tvarto (u. k. KVR 25425), Telšių rajono sav., Luokės sen., Biržuvėnų k., Dvaro g. 3, tyrimai, tvarkybos (remonto, restauravimo ir avarijos grėsmės pašalinimo – apsaugos techninių priemonių įrengimo) darbų projekto parengimas, projekto sprendinių įgyvendinimo priežiūra ir darbo brėžinių parengimas tvarkybos darbų metu
Iekšējais identifikators: 720202
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1