660504-2025 - Plānošana
Latvija – Riepas lielas/mazas noslodzes transportlīdzekļiem – Transportlīdzekļu riepu iegāde
Iepriekšējs informatīvs paziņojums vai periodisks informatīvs paziņojums, ko izmanto tikai informācijai
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsTransportlīdzekļu riepu iegāde
AprakstsTransportlīdzekļu riepu iegāde
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34350000 Riepas lielas/mazas noslodzes transportlīdzekļiem