66190-2025 - Konkurss
Lietuva – Projektu pārvaldības programmatūras pakotne – Projektų užduočių valdymo sistemos programinės įrangos licencijų (JIRA) (skelbiama apklausa)pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Projektų užduočių valdymo sistemos programinės įrangos licencijų (JIRA) (skelbiama apklausa)pirkimas
Apraksts: Užtikrinti reikiamus įrankius projektų ir IT inventoriaus valdymo sistemos diegimui bei kitų įmonėje vykdomų procesų ir užduočių valdymui.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48331000 Projektu pārvaldības programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0