See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Valstybinio registracijos numerio ženklų plokštelės ir lentelės su registracijos numeriu (iš aliuminio) (Tarptautinės vertės pirkimas) (NUTRAUKTAS)
Apraksts: Perkančioji organizacija siekia įsigyti prekes, atitinkančias pirkimo sąlygų 1 priede "Techninė specifikacija (prekių pirkimas)" keliamus reikalavimus. Prekės bus perkamos pagal poreikį pirkimo sutarties vykdymo laikotarpiu.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34928470 Zīmes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0