Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
Paredzamais ilgums
Darbības termiņš: 36 Mēneši
Pārjaunojums
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1